Pro zdraví

Pojďte  udělat něco pro zdraví a vyzkoušejte

Astaxanthin plný antioxidantů za skvělou cenu!

Kód:   29688         

Silné antioxidanty z přírodně kultivovaných mikrořas a borůvek společně s vitaminem C a E pomáhají chránit buňky před volnými radikály a oxidačním stresem.  30 kapslí v balení.


Balíček Wellness pro ženy – kód: 29696

Balíček Wellness pro ženy je doplněk stravy, který poskytuje tělu kombinaci 12 vitaminů a 10 minerálních látek, omega -3 mastné kyseliny (kyselinu eikosapentaenovou a kyselinu dokosahexaenovou) z vysoce kvalitního rybího tuku, výtažek z borůvek a mikrořasy, které obsahují karotenoid astaxanthin. Vitaminy A, B6, C a D přispívají ke správné činnosti imunitního systému. Užívejte obsah jednoho sáčku denně.

Cena: 819,-Kč

Cena pro členy Oriflame: 631 Kč

Cena balíčku při zařazení do programu 3+1 ZDARMA: 473 Kč ( denní cena balíčku 23 Kč )


Vápník z mořských řas s vitamínem D

Kód: 31766

Cena:  449,- Kč     nyní  299,- Kč

V balení 30 ks

Vápník a vitamin D jsou důležité živiny, které udržují naše kosti silné během celého života. Naše tělo nedokáže vápník samo vytvořit, a tak se musíme spolehnout na stravu. Je náročné přijmout každý den dostatečné množství vápníku.
Výživový doplněk s patentovaným komplexem AquaminTM – 100 % přírodním mořským zdrojem bioaktivního vápníku a dalších 70 stopových prvků.

Vápník z mořských řas s vitamínem D – Wellness by Oriflame

je jedním z nejlepších doplňků stravy na trhu. Podporuje minerální hustotu kostí a zdraví zubů. Dostatečné množství vápníku a vitamínu D v průběhu celého života v kombinaci s vyváženou stravou a pravidelným pohybem může zredukovat křehkost kostí.


Velice oblíbené v dnešní uspěchané době 

Lahodná výživa s minimem kalorií

Elisabet Nordstrom, odbornice na výživu Wellness by Oriflame, odpovídá na některé z nejčastějších otázek ohledně našich tyčinek Natural Balance!

Nabídka je platná pouze do 10.2. 2020

Co tyčinky obsahují?

Tyčinky Natural Balance jsou k dispozici ve dvou různých příchutích, ovocné a čokoládové. Chutnají samozřejmě skvěle, ale zároveň je v nich plno zdravých látek. Použili jsme čtyři různé druhy obilovin: rýži, pšenici, ječmen a oves. Je to proto, že různorodost je vždy lepší možnost. Různé druhy obilovin obsahují různé stopové prvky a různé typy vlákniny, která nás nasytí na delší dobu a pomůže zlepšit naše trávení.

Dále jsme použili tři různé zdroje bílkovin, stejně jako v nápojích a polévkách Natural Balance. Pro tyčinky jsme zvolili hrášek, sóju a mléčnou syrovátku. V tyčinkách tedy naleznete dva vegetariánské proteiny, což je vhodné ze zdravotní perspektivy i vzhledem k ekologické udržitelnosti.

Příchuti tyčinek Natural Balance jsou zcela přírodní. Pro ovocnou tyčinku jsme použili granátové jablko, borůvky a plody acaí. Pro čokoládovou tyčinku jsme vybrali kakao z pravých kakaových bobů. Suroviny byly vybrány nejen kvůli své skvělé chuti, ale i proto, že obsahují antioxidanty. Každá tyčinka obsahuje ideální kombinaci látek, které z ní dělají výživového šampióna.

Čokoládové tyčinky Natural Balance – kód: 25385

Ovocné tyčinky Natural Balance – kód: 25386

Objednávat můžete na Objednávkový formulář – ZDE

Nezapomeňte se podívat na celou nabídku zajimavého zboží v mé záložce  Aktuální katalog